Či už vás daždivé počasie sklamalo, alebo ho máte radi, môžete ho využiť aj užitočne a nie len plakať nad rozliatym mliekom. Ako? Skúste napríklad venovať tento voľný čas veciam, ktoré už dlho odkladáte, práve preto, lebo na ne nemáte čas.

smutný

Triedenie vecí
Všetci sa mu tak nejako vyhýbame, aj keď vieme, že už by bol najvyšší čas s ním začať. Či už máte v skrini stále zimné svetre a kožuchy, alebo potrebujete preorganizovať vaše zásuvky, vyhraďte si tento čas práve na takýto druh aktivít. Nie len, že tak čas efektívne využijete, ale budete mať aj dobrý pocit z čistejšieho prostredia.

Čítanie
„Túto knihu sa už dlho chystám prečítať, ale nikdy na to nemám čas!“ Ten čas máte práve teraz! Ak ste mali úplne iné plány a počasie vám ich prerušilo, prečo sa nevenovať práve tejto príjemnej činnosti? Trochu oddychu vám isto neuškodí a knihy sú pre rozum niečo také, ako cvičenie pre telo.

Čas pre seba
Keď prší, doslova vás to ťahá pohodlne sa usadiť v kresle, alebo si ľahnúť do postele. A vlastne čo vám v tom bráni? Nech ste už mali v pláne čokoľvek iné, ľahko to dobehnete a teda si doprajte čas pre seba a na oddych vo vani, alebo leňošenie v posteli.

Filmový deň
Nič vás viac neuspokojí ako lenivý deň pri filmoch. Možno vám priatelia už dlho odporúčajú pozrieť si nejaký film, alebo sa sami na nejaký chystáte. V ktoromkoľvek prípade, teraz je na to ten správny čas! Môžete tiež skúsiť zavolať priateľom a vyraziť si s nimi napríklad do kina.

prší

Email
Ako dlho to už je, čo ste si naposledy upratali emailovú schránku? Určite veľa mailov ignorujete a teda sa vám nemilosrdne kopia z čoho vzniká iba veľký chaos, keď potom potrebujete nájsť niektorý veľmi dôležitý.

Internet
Na internete sa môžete dozvedieť aj veľmi veľa užitočných tipov a zaujímavých informácií či už pre vaše zdravie, potešenie, krásu alebo kuchyňu. Preto neváhajte a využite tento čas, spôsobom, ktorý vám niečo dá.