Play Station 4
Úplne čerstvé štatistiky nám ukazujú, že si svojho majiteľa už našlo vyše 53 miliónov používateľov Play Station štvrtej generácie, kam sa radí PS4, tenšia edícia PS4 Slim a najvýkonnejšia verzia PS4 Pro. A práve zoštíhlený Play Station 4 Slim a jeho 500 GB verzia sa nedávno dočkala elegantného, ľadovcovo bieleho prevedenia.
–        Okrem zoštíhľujúcej zmeny prešla konzola aj redukciou hmotnosti.
–        Vďaka optimalizácii technologických prvkov, došlo k zníženiu spotreby, pri zachovaní výkonu.
žena avatar
–        PS 4 Slim navyše už od základnej verzie podporuje modernú technológiu HDR, ktorá rozširuje rozsah kontrastu a farieb, aby grafika bola realistickejšia a s prirodzenejším farebným podaním.
–        Inováciou prešiel aj bezdrôtový ovládač DualShok 4.
–        Celú konzolu novo zdobí svetelný prúžok okolo hornej strany nad dotykovou plochou, ktorý Vás pri hre lepšie informuje o zdravotnom stave postavy.
–        Ovládač možno pripojiť aj cez kábel prostredníctvom micro USB konektora.
–        Čierne i biele prevedenie PS 4 Slim zaobstaráte na e-shope  Mironet vrátane veľmi zaujímavých a originálnych hier.
 ovladač na Playstation
Horizon Zero Dawn
Začiatkom tohto roka vyšla jedna z najočakávanejších hier roku a to Horizon Zero Dawn. Hra je práve určená exkluzívne pre vyššie spomínaný Play Station 4.
–        Hru vytvorili tvorcovia série Killzone, teda holandské vývojárske štúdio Guerrilla Games.
–        Autori sľubujú zábavný mix dobrodružného objavovania apokalyptického sveta, akčných súbojov, v ktorých budete musieť spojiť schopnosti s taktikou.

–        Hlavnú postavu predstavuje lovkyňa Aloy, ktorá sa ocitá v neprebádanom svete, zarastenom bujnou vegetáciou, ktorú ovládajú záhadné monštrá a zvyšky ľudského pokolenia. Ľudia sa uchýli späť ku komentovanému spôsobu života a za pomoci jednoduchých technológií a mechanizmov, bojujú o prežitie.
–        Do Aloynho dobrodružstva Vás určite vtiahne perfektné grafické spracovanie, krajina plná života alebo aj dokonca striedanie počasia a dennej doby.
–        Pri zakúpení tejto exkluzívnej novej hry, možno pre vášnivých hráčov a zberateľov navyše zaobstarať figúrku hlavnej hrdinky, 48 stranový artbook a exkluzivní PS 4 tému a ďalšie bonusy.