Vyspite sa do ružova na kvalitných matracoch

Kvalitné výrobky už zoženieme aj na Slovensku, ani v sortimente matracov nezaostávame. Firma SEGUM začala s výrobou ortopedických matracov už v roku 1992 a ako prví na ich výrobu používali prírodné materiály. Svoj sortiment do dnešných dní rozšírili a ponúkajú lacné, ale aj luxusné produkty, aby uspokojili nároky všetkých zákazníkov.

sleeping-is-best-way-regeneration_329181-10452

Vývoj a trendy sa menia a zasahujú každú oblasť nášho života, matrace takisto svoj dizajn prispôsobujú potrebám a nárokom zákazníkov. Momentálne sú v kurze vysoké matrace, ktoré zabezpečujú komfort pri spánku. Celý sortiment sa vyrába na mieru podľa potrieb zákazníkov a neúčtujú k nim žiadne príplatky. Práve vďaka tomu dokážu ponúknuť luxusne matrace najlacnejšie produkty vyrábané na mieru v primeranej kvalite. Základ tvoria najkvalitnejšie matrace, ktoré vyrábajú v širokých sériách, čo do značnej miery ušetrí náklady, a to im dovoľuje predávať ich za atraktívne ceny.

classic-brown-green-bedroom_244125-598

Produkty firma ponúka v podnikových predajniach, tam má každý záujemca možnosť si matrace aj fyzicky vyskúšať a s výberom im pomôžu aj odborne vyškolení predajcovia. Predajne sú lokalizované v Bratislave, Žiline a Senici. V sortimente ortopedických matracov sú dve základné skupiny: sendvičové a pružinové matrace, a pružinové sa ďalej delia na taštičkové a Bonell matrace. S ohľadom na rastúce počty alergikov výrobca používa na výrobu iba kvalitné antibakteriálne a certifikované materiály, napríklad penu Sanitized priamo od švajčiarskeho výrobcu. Sortiment matracov dopĺňajú aj kolekcie ROYAL, PREMIUM, BABY, SILVER, ďalej sú to matrace so studenou, memory či komfort penou a tiež v kombinácii latex/gumokokos.

Výborné vzťahy predajcu s výrobcom zákazníkom zaručujú iba kvalitné výrobky a overenú originalitu za atraktívne ceny, preto si za roky existencie získali stálych zákazníkov, ktorí sa k nim opätovne vracajú a sú s ich výrobkami spokojní.