Improvizujte, keď môžete

Vždy som túžila po tom, aby som si mohla vypiť kávu každý deň niekde vonku a večer si dať zase pohár vína taktiež vonku. Preto som snívala o tom, že budem obrovský dom s krásnou terasou, kde budem sedieť. Osud to však zariadil tak, že momentálne nemáme na to, aby sme si kúpili dom. Zo začiatku som z toho bola naozaj nervózna. Veď to bol predsa môj sen. Môj veľký sen, tak prečo by som nemohla urobiť niečo pre to, aby som si tú kávu predsa len mohla vypiť? A potom mi to napadlo. Veď bývam na piatom poschodí.

balkony

Náš malý výklenok však nepripomínal miesto, kde by sa dala v pokoji vypiť káva. Tak som sa rozhodla, že to celé prestaviam tak, aby to stálo za to. Myslím si, že je dôležité, aby som na to myslela, ale aby som v prvom rade vyriešila svoju bezpečnosť, zaobstarala som zabradlie na balkon cena. Nechcem predsa z neho spadnúť hneď, keď vyjdem von aj so šálkou, no nie? Rozhodla som sa preto, že najprv zariadim toto, a potom budem pokračovať v ostatných veciach. Skutočne som sa tešila, pretože to bolo pre mňa niečo, čím si môžem splniť svoj sen.

kalkulace

Keď som mala zariadenú bezpečnosť, začala som sa zameriavať na iné veci. Začala som zbierať všetko, čo by mi to tam spríjemnilo. Najprv kvety v kvetináčoch, potom rôzne mini dekorácie a nakoniec aj pohodlné kreslo a malý stolík. Vďaka nemu som si pripadala naozaj perfektne a to bolo niečo, čo ma vážne tešilo. Bola som šťastná ako blcha, že si tam skutočne môžem sadnúť a piť kávu, koľko sa mi len zachce. Bolo to úžasné a ja som sa cítila ako malé dievčatko. Kto by potreboval terasu, keď má niečo takéto? Myslím, že už mi ten dom ani tak veľmi nechýba. A to je naozaj úžasné. Som o tom presvedčená. Verím tomu, že budete aj vy, keď prídete na to, že je to naozaj super. Neviem, prečo som predtým bola taká nervózna. Teraz som šťastná, prešťastná!