Financie :
Závisí len od vás koľko chcete do svojho domova investovať . Či chcete malý bungalov alebo trochu väčšiu vilu . Nezabudnite však že čím viac izieb tím väčšiu investícia , a taktiež náklady na materiál, nesmieme tiež zabudnúť na to že platíme aj robotníkov ktorý na vstavbe pracujú.

projekt

Pozemok
Veľmi dôležité je aký pozemok  a koľko árov bude mať. Ak Chcete mať pozemok zo záhradou  bude vás to stáť viac ako čakáte. Pokiaľ chcete malý pozemok vide  vás to lacnejšie ale budete mat málo miesta na  postavenie garáže a iných budov do ktorých si môžete dávať svoje veci,

Vyber Domu / stavby
Teraz to prichádza. Nevyberajte si hneď prvý dom ktorý uvidíte. Vyberajte pomalí , a keď sa Vám bude páčiť viac domov až potom sa rozhodíte ktorý bude vašim novým domovom.

dům

Vyberte si aký dom sa Vám páči. Ak sa neviete rozhodnúť pomôžu vám poradcovia ktorý vám zo všetkým pomôžu.
Poradcovia a ich služby.
Poradcovia vám poradia aký tip domu by odporučili a taktiež zabezpečia aj iné vlastnosti , ako napríklad elektro inštalácia , vodoinštalácia a tak ďalej. Ale za tie služby si budete musieť priplatiť , ale nie všade.

 Doba výstavby
Celková doba výstavby by mala trvať okolo troch a šiestich mesiacov . Občas to trvá dlhšie  ak máte ďalšie želania. Minimálni čas sa vtedy predlžuje o mesiac či dva. Ale to záleží od toho  čo požadujete.
Iné náklady
Iné náklady sú len v Takom  prípade ak požadujete niečo iné ako je v pláne. Napríklad ak chcete mať iné  osvetlenie ktoré je drahšie , bude vás to stáť trochu viac.

vila

Dokončenie stavby
Finálne dokončenie stavby trvá cca tak jeden až dva týždne. Dokončujú sa už len maličkosti a dom je pripravený.
Odovzdanie nového domu ;
Váš dom je pripravený na jeho prvú kolaudáciu. Dostanete papiere a zmluvy a samozrejme cenove bloky , kde sú uvedené kde a koľko sa minulo a samozrejme nesmú chýbať kľúče  bez ktorý by ste sa do svojho domu nedostali .
Teraz ste oficiálnym majiteľom svojho nového domu .