LED reflektor vám posvieti do každého kúta

Pokrokové technológie nás sprevádzajú každý deň a ani si to neuvedomujeme. Vedci neprestajne pracujú na tom, aby sme využívali energeticky šetrné a k životnému prostrediu priateľské systémy v každej možnej oblasti nášho bežného života. Osvetľovacia technika nie je v tomto smere výnimkou.

empty-room-with-brick-wall-wooden-floor-modern-ceiling-lamp-interior-loft-style-3d-rendering_1421-4280

Svetlá, ktoré dnes nakupujeme a ktoré nám rozžiaria domácnosť či kanceláriu alebo iné priestory, nazývame LED-ky. Táto revolučná technológia spôsobila v tomto smere zvrat a stala sa úspešnou takmer okamžite. Na celom svete si získala svojich stálych zákazníkov.

Mnohí z nás hľadajú nejaké osvetlenie, ktoré by spĺňalo požiadavky na dekoratívne, ale zároveň aj praktické a výkonné prevedenie a LED technológia všetky tieto podmienky spĺňa. Dostatočne totiž osvetlí interiér aj exteriér. Vhodnou alternatívou sú reflektory, ktoré majú oproti svojim predchodcom viacero výhod. Medzi najvýraznejšiu môžeme zaradiť led reflektor úsporu elektrickej energie bez zníženia výkonu, dostatočne dlhú životnosť a hoci počiatočná investícia je trocha vyššia, jej návratnosť je rýchla.

Na trhu existuje veľa predajcov, ktorí LED reflektory ponúkajú, jednou z nich je LEDprodukt s.r.o. U nich si môžete kúpiť kvalitné reflektory v ráme čiernej farby, ktoré majú nainštalované MCOB čipy od firmy GENESIS a je možné použiť ich do exteriéru aj do interiéru. Navrhnuté sú v tvare slim, čo im dodáva elegantný vzhľad a zároveň možnosť osadiť ich aj do menej dostupných priestorov. Tak sa svetlo dostane aj tam, kde to doposiaľ nebolo možné. Na výber sú reflektory s viacerými výkonmi, aby bol uspokojený čo najširší okruh zákazníkov.

led-reflektor-20w-4000k-biely

LED reflektory využívame na osvetlenie domácností, no výborne poslúžia aj pri nasvietení domov, garáží, parkovísk, obchodov, hál alebo ciest či billboardov a podobne. Osadiť sa dajú do nábytku, stien či do stropu alebo ich môžete nechať len voľne položené bez nutnosti upevnenia. Túto vlastnosť oceníte, ak chcete osvetliť ateliér alebo dielňu.