Keď sa povie slovo krása, každý z nás si pod tým predstaví niečo úplne iné. A to je pochopiteľné. Každý z nás má iný vkus a každý z nás preferuje iné veci. Preto je zvláštne, že sa vôbec niekto pýta na návod na krásu, nemyslíte? Keď práve krása je niečo také subjektívne a také zvláštne, že to len málokto dokáže opísať. Možno máte množstvo vylepšovákov, ktoré by na krásu mali byť, ale keďže je každý z nás úplne iný, na každého z nás aj platia iné pravidlá a iné fígle a tipy. Existuje však niekoľko potravín a niekoľko, ktoré podľa vedcov priaznivo pôsobia práve na krásu. O niektorých ste možno už vedeli, o druhých zase nie.

měsíc
 
Jahody
Jahody sú lahodné ovocie a dokonca aj perfektné afrodiziakum. Na druhej strane ich konzumácia vraj prispieva mladnutiu pleti. Ak chcete vedieť či to skutočne funguje, musíte to len skúsiť. Jahody sú však veľmi chutným ovocím, takže ak vedia skášľovať, je to len ich plus. Môžete si z nich urobiť aj masku na tvár, no skúste zabrániť konzumácii, keď sú také lahodné.
 
Masky s obsahom zlata
Na sociálnych sieťach môžeme vidieť skutočne ohromne populárne zlaté či strieborné masky, ktoré obsahujú súčiastky týchto kovov, no musí vám byť jasné aj to, že sú ohromne a priam neskutočne predražené. Keď si to však môžete dovoliť a chcete vyzerať krajšie, prečo nie? Možno vám to skutočne pomôže. Ak sa máte vďaka tomu cítiť lepšie, tak prečo nie?

modelka
 
Med
O blahodarných účinkoch medu sa píše snáď v každom ženskom časopise, vedeli ste o tom? Práve med je dobrý na pleť, pretože ju priam neskutočne zjemňuje. Pridáva sa do rôznych masiek a niekoľko domácich si môžete urobiť aj doma, stačí vám len trošku šikovnosti.
 
Musíte si však uvedomiť, že žiadny univerzálny recept na krásu jednoducho neexistuje. Musíte byť spokojná s tým, ako vyzeráte. Práve to je na vás to najlepšie a verte tomu, že aj najkrajšie.