Slnko hreje a pokožka trpí


Prichádza čas dovoleniek a svoje telo ukazujete vo veľkej kráse. A neskôr zistite že Vaša pokožka štípe a je sfarbená do červena a máte silné bolesti.
Pokožka si Vaše opálenie pamätá. Preto si ju natierame rožnými opaľovacími krémami aby sme ju chránili. No to nemusí byť najúčinnejšia metóda. Každodenná hydratácia Vám pomôže udržať pokožku krásnu a zabraní pred úplnému opáleniu a tvorbu vrások na pleti a vašej pokožke.

cesty

Ak používate prípravok na  opálenie , používajte ho z mierov. Odporúča sa natierať každé dve hodiny . Krém po opálení používajte hydratačný alebo, nočný krém, Peling môže citlivú kožu podráždiť. Nezabúdajte hydratovať aj vaše pery. Ak perí nebudú hydratované môžu sa vysušiť a následne popraskať. Každodenné sprchovanie vašej pokožke uľaví a naberie potrebnú vodu ktorú pokožka potrebuje. Ak však zo sprchovaním to neprežeňte. Ak sa budete sprchovať za jeden deň viac krát , pokožka stratí potrebné vitamíny a koža starnúť a opadávať. Samozrejme nesmieme zabudnúť ba to najdôležitejšie. Pitný režim musíme dodržiavať stále. Nie len to pomôže Vášmu organizmu ale aj pokožke. Pozor na Vašu pleť. Pleť nie je dostatočne chránená pred slnečným žiarením a to nám môže spôsobiť nepríjemnosti. Aby sme predišli k nebezpečenstvu treba si pleť dôkladne chrániť.

slunce

n  Nebuďte na dlho na priamom slnku. Môžete to spodobiť ohnednutiu tváre a nárast vrásky na Vašej tváre.
n  Správne aplikujte krémy na tvár, používajte faktor. Naneste krém a počkajte 10 minút , kým sa nevnesú do pokožky tváre.
n  Následne môžete použiť mejkap na ktorý ste vzniknutý.
n  Dôležite je aby ste ochrane krémy na pleť kupovali v lekárni. V lekárňach kúpite lepšie krémy ktoré skutočne pomáhajú , preto sa nebojte zainvestovať do svojho zdravia.

Samozrejme nezabudnite aj na pitní režim. Spomínal som to už ale na toto musíme dbať stále. Môžete to pomôcť pokožke a hlavne Vám a vášmu organizmu.