Rockový štýl


Nie je nič nezvyčajné ukázať svetu to, čo máte naozaj radi. Počúvate rockovú alebo alternatívnu  hudbu a nevadilo by vám, ak by ste vyzerali tak, ako vaši obľúbení hudobníci? Rockový štýl obliekania je potom presne pre vás. Ako ho ale docieliť? Existuje pár vecí, ktoré vám určite pomôžu tento look dosiahnuť ľahšie!

kytara

Čierna
           
Čierna? Presne tak. Pri predstave Rockového štýlu sa väčšine ľuďom vybavia ľudia od hlavy po päty v čiernom. Samozrejme, nie je to pravidlo, no krikľavá ružová či zelená sú mimo zafarbenia vlasov v tomto štýle málo využívané farby. Pokúste sa preto radšej o kombináciu tmavšieho oblečenia. Výbornou voľbou sú tiež bundy a tričká s logami vašich obľúbených rockových kapiel.

Reťaze
            Tenké, hrubé, krátke, dlhé, visiace opasku alebo bundy. Reťaze sú neodmysliteľnou súčasťou Rockového štýlu a tak zaobstaranie si pár z nich vôbec neuškodí. Vhodnou alternatívou pre ne sú v poslednej dobe obľubované voľne visiace traky ktoré sa taktiež dajú kúpiť v rôznych farbách a štýloch.

gang

Opasky
            Známe vybíjané, hrubé opasky sú tiež obľúbeným prvkom pre oživenie tohto looku. Dajú sa zohnať v rôznych veľkostiach a farbách tak, aby vyhovovali osobným preferenciám nositeľa/ky. Pokiaľ však opasky nie sú niečo, čo by sa vám páčilo, môžete ich nahradiť ľubovoľnou šatkou okolo pása ktorá by s ostatným vybraným oblečením dobre ladila.

Roztrhané veci
            Aj keď sa to mnohým zdá bizarné, aj potrhané veci sú veľmi obľúbenou súčasťou mnohých rockových outfitov. Samozrejme, netreba to preháňať, no čierne rifle s dierami na kolenách alebo stehnách, potrhané svetre a tričká sú dobre vyzerajúcimi kusmi ktoré sú dnes už často kupované aj ľuďmi, ktorí nechcú mať s Rockovým štýlom nič spoločné. Takéto „potrhané“ oblečenie si môžete doma aj vyrobiť, aspoň tie rifle, v ktorých ste minule spadli a sveter, ktorý má dieru na lakti znova nájdu využitie.

tetování

            Na doplnenie Rockového výzoru je samozrejme možné nájsť aj kopu iných vecí, no aspoň jedna z týchto by nemala chýbať žiadnemu! J