Tantra massage vyrieši vaše sexuálne problémy.

Masáž pôsobí priaznivo nielen na naše telo, ale aj ducha. Na dobrej masáži si vieme kvalitne oddýchnuť, načerpať nové sily a aj uvoľniť svalstvo. Dlhodobým sedením, státím, či namáhavou prácou naše telo dosť trpí a svalstvo máme preto stuhnuté. V našom tele dochádza k určitým blokádam, akoby v niektorých miestach neprúdila energia, ako by mala. Krv a rovnako aj lymfa musia totižto voľne prúdiť. Vedeli ste, že rovnakým spôsobom prúdi aj naša sexuálna energia? A zablokovať sa môže rovnako. V prípade, že svoje sexuálne túžby a pudy potláčate, sexuálna energia sa zablokuje. Určitá zdržanlivosť a sebakontrola nie je na škodu, avšak ak to robíte nasilu a neustále, nie je to pre vaše telo priaznivé. Všetko so zdravou mierou. Ak to máme v hlave usporiadané, je usporiadaný aj náš sexuálny život. Niektorí muži majú ale narušené sebavedomie. Alebo prežili určitú traumu, ktorá im bráni v zdravom sexuálnom živote. A sú aj takí, ktorých sexuálny život nie je uspokojivý z dôvodu problému na partnerkinej strane. Nadobúdajú tak pocit, že v sexuálnej sfére im niečo chýba.

Masaz

Ako to celé riešiť? Možno ste zrelí na návštevu sexuológa, ale možnože iba potrebujete na chvíľu vypnúť vaše myšlienky. Zastaviť sa, na nič nemyslieť, uvoľniť svoje telo. Masáž vám v tom pomôže, ale lepšie bude, ak tentokrát stavíte na tantra massage. V Bratislava tantra centre takýto typ masáže ponúkajú. Ak ste v tantra massagi začiatočník, získajte prvotné skúsenosti s touto masážou práve v Bratislava tantra centre.

Relax

Tantra massage je najlepší spôsob, ako rozprúdiť zablokovanú sexuálnu energiu rýchlo a jednoducho. A ešte si budete pritom aj užívať. Profesionálne masérky vám poskytnú slastné chvíle, na ktoré len tak nezabudnete. Príjemnými dotykmi na tie správne miesta vás dostanú do varu. Žiadne afrodiziakálne prípravky potrebovať nebudete, pretože tantra massage vám ich dokonale nahradí.