Tantrická masáž prostaty

Masáž prostaty môže byť súčasťou tantrickej masáže, ktorá má za účel navodiť príjemné pocity a uvoľnenie sexuálnej energie a môžete ju tiež vyskúšať zakomponovať do vášho milostného života. Aj napriek jej pozitívam je masáž prostaty pre mnohých mužov stále tabu. Často v nich vyvoláva strach, že sa po tejto masáži prejavia homosexuálne túžby, alebo sú len príliš hanbliví, aby o takúto „službu“ požiadali svoju partnerku, alebo partnera, či zašli za profesionálnou masérkou. Po prekonaní prípadných predsudkov mnoho mužov popisuje tento zážitok ako nezabudnuteľný.

tantra masáž prostaty

Prostate sa hovorí laicky aj „mužský bod G“, pretože má viac nervových zakončení než penis a je teda veľmi citlivá na dotyk a stimuláciu. Prostata je žľaznatý orgán, ktorý sa nachádza medzi močovým mechúrom a konečníkom a tvorí sekrét, ktorý je súčasťou ejakulátu. Najčastejšie o nej počujeme v súvislosti s ochoreniami, no práve masážou prostaty je možné vyvarovať sa im.

tantra masáž muž

Pred začatím masáže sa okrem osprchovania nemusíte nijak špeciálne pripravovať a v niektorých salónoch sa masérka o vás postará dokonca aj formou horúceho kúpeľa. Okrem toho sa odporúča pred masážou prostaty vymočiť, keďže sa nachádza v blízkosti močového mechúra a môže vyvolať pocit potreby močenia. Ak teda nemáte žiadne zdravotné problémy, ktoré by mohli znemožniť, alebo komplikovať priebeh masáže, môžete ju absolvovať bez obáv. Pri tantrickej masáži prostaty, alebo inak povedané lingamu, ležíte väčšinou v polohe na chrbte a masérka sa sústreďuje nie len na masírovanie prostaty zvnútra, ale dotýka sa aj hrádze, semenníkov a penisu. Na úvod sa môže dotýkať celého tela, aby sa klient uvoľnil a pripravil sa na samotnú masáž. Okrem uvoľnenia je dôležitá aj lubrikácia, ktorá dovolí masérke bezbolestne a nenásilne preniknúť dovnútra. Táto masáž je skvelá pre mužov, ktorí sa túžia oddať niekomu inému a dopriať si príjemné pocity aj takýmto spôsobom. Medzi výhody masáže prostaty môžu patriť okrem hlbokého fyzického a psychického uvoľnenia aj zlepšenie orgazmu, zvýšenie sexuálnej túžby, či prevencia rakoviny prostaty a pomoc s problémami s močením, či impotenciou.