Walk Wing – topánky budúcnosti


V dnešnej dobe , máme  tenisky  od výmyslu sveta, a máme rôzne značky ktoré bežne nosíme. Teraz však prichádzajú špeciálne tenisky ktoré sa podobajú kolieskovým korčuliam.
 
běh

»          Pôjde o zariadenie na akýchkoľvek tenisiek  bude mať technológiu vysúvacích špeciálnych vysúvacie koliesok pri ktorých môžete použiť kolíska alebo klasickú obuv. . Budete si ich môcť zakúpiť v štyroch štýlových veľkostiach a rôznych farebných prevedeniach  ktoré Vám padnú ako uliate. Rýchlosť týchto koliesok je do piatich kolektorov čiže sa nemusíte báť že sa Vám niečo stane.
 
»          Jednoduchým nastavením premeníte svoje topánky na kolieskové korčule. Ak budete mať terén cez ktorý neprejdete kolieskami ,.jednoducho ich zasuniete späť do zariadenia a kolieska potom môžete znova vysunúť.  Kolieska sú vyrobené z pevnej gumy a mal byť zvládnuť akýkoľvek terén – rovná cesta , štrk, piesok, či voda, všetko zvládne bez akéhokoľvek problémov.
 
·         Toto zariadenie s kolieskami sú ľahké a nebudú Vás obmedzovať v chôdze  a sú vhodné na každodenné použitie. Sú pohodlné a majú jednoduché upevnenie na topánke čiže ich môžete nasadiť na akúkoľvek topánky.
 
·         Toto kolieskové zariadenie sa má predávať okolo 20 dolárov avšak nie je známe či je cena vyššia. Zatiaľ nie je ani známe či sa dostane títo zariadenie s kolieskami k nám na tej.  Ak by ste mali záujem si zariadenie zakúpiť môžete si ho objednať z amerických stránok . Doručenie by mala prebehnúť od jedného do troch týždňov.

boty
 
Na záver dodám , že za 20 dolárov môžete zariadenie ktoré sú podobné  kolieskovým korčuliam. Sú vhodne pre deti ale aj dospelých ,keďže sa toto zariadenie bude predávať v 4 veľkostiach. Je to zaujímavé hlavne pre tých ,.ktorý majú množstvo voľného čašu a hľadajú možnosti ako ho využiť a možno aj zistíte že toto vysúvacie zariadenie s kolieskami stalo za kúpu.