Ak chcete mať dlhé vlasy môžete ich podstrihávať raz za mesiac, používať kondicionér po každom umytí, alebo robiť si zábal či masku na vlasy raz do týždňa. Vlasy vám budú rásť rýchlejšie. Je známe, že narastajú iba o pol až jeden centimeter za mesiac. Aj to iba v tom prípade, že sú zdravé a nie sú príliš poškodené s rozštiepenými končekmi. Môžete tiež vyskúšať výživové doplnky na posilnenie vlasov. Alebo pôjdete úplne inou expresnou cestou.
černé vlasy
Predĺženie vlasov na splátky
Komu by sa nepáčili dlhé vlasy? Je to výsada žien mať prekrásne kadere až po pás. Pokiaľ sú navyše zdravé je to iba plus. Nie každej z nás sa však pošťastí vypestovať si takéto vlasy. Poznáte to. Chcete zmenu a kaderníčka držiaca v ruke nožnice vám už strihá osem centimetrov z vašich krásnych dlhých vlasov. O pár mesiacov, kedy už účes stratí svoj tvar a vaše nadšenie opadne vás to omrzí a priali by ste si mať naspäť vaše dlhé vlasy.

Nemusí to byť problém. Nechajte si vlasy predĺžiť. Je to síce finančne náročnejšie, ale dnes  existujú aj možnosti platby na splátky. Mnohé kaderníčky inzerujú túto službu aj cez internet. Predĺžte si vlasy od kaderníčky, ktorá sa vyzná a svoju prácu miluje. Prispôsobí farby nadsadených vlasov s farbou vašich vlasov. Správny výber farby a typu vlasov je totiž základ. Strih si už zvolíte sama. Poprípade ho prekonzultujete s kaderníčkou. Väčšina odborníkov v danej oblasti používa ruské a ukrajinské vlasy. Vlasy sú predĺžené vždy tak, aby nebolo vidno spoje ani v cope.
dívka na chodbě
Dlhé vlasy každý obdivuje. Pokiaľ sú predĺžené správne a profesionálne, sú na nerozoznanie od vašich vlastných vlasov. Cena sa pohybuje väčšinou okolo 2,5 eura za prameň, a teda za 100 prameňov zaplatíte 250 euro. Niektoré kaderníčky ponúkajú aj možnosť platby na splátky cez QUATRO. Tento spôsob platby je možné vybaviť online cez email alebo priamo v kaderníctve.