DELL XPS 12
 
Keď počítač často prenášate a cestujete s ním, určite oceníte jeho malé rozmery a nízku hmotnosť. Býva zvykom, že naozaj výkonný notebook s efektívnym chladením má problémy práve s jeho rozmermi a hmotnosťou. Notebook DELL XPS 13 je tou výnimkou.
 laptop Dell ilustrace
Rozmerová charakteristika
Zariadenie DELL XPS 13 sa môže pýšiť označením najmenší 13 palcový notebook na svete a nad jeho výbavou a výkonom zostáva rozum stáť. Rozmery, ktoré robia len 1,5 centimetra na silu, 30,4 centimetrov na šírku a hĺbka do 20 centimetrov sú naozaj bezkonkurenčne malé. S hmotnosťou 1,2 kilogramu a neuveriteľnou batériovou výdržou až 22 hodín, je ideálnym pomocníkom na dlhé a časté cesty.
 práce na laptopu Dell
Parametrová charakteristika
Notebook disponuje procesory Intel Core i7 Kaby Lake, 16 GB RAM a 512 SSD disky. Vďaka tomu Vám na dotykovom QHD + displeji nehrozí akékoľvek chvenie alebo šklbanie obrazu ani pri súbežnej práci v niekoľkých náročných aplikáciách. Bonusom je trojročná záruka Next Business Day.
 
DELL XPS 15
 
Jedná sa o najvyspelejšiu technológiu a špičkový servis, čo si môžete v súčasnosti zaobstarať na prácu i odpočinkové hranie. Svojho majiteľa nachádza medzi užívateľmi, ktorí sa nechcú uspokojiť s kompromisy. Už len použité materiály svedčia o prepracovanom, výkonom a rýchlom notebooku.
 otevřený laptop
Parametrová charakteristika

Displej 4K Ultra HD s viac ako 8 miliónov obrazových bodov a uhlopriečkou 15,6 palcov a veľmi tenkým rámčekom svedčí na prvý pohľad o naozaj kvalitnom stroji. O výkon notebooku sa stará najmodernejší procesor radu Kaby Lake, Intel Core i7-7700HQ a herná grafická karta NVIDIA GTX 1050 so 4 GB pamäťou. Operačná pamäť 16 GB spolupracuje s 1 TB SSD diskom. Pre mnohých užívateľov je nepostrádateľnou súčasťou ponuky trojročný Next Business Day Servis, ktorý Vám zabezpečí prípadnú servisnú opravu do druhého pracovného dňa.