Pozitívne vplyvy a účinky, ktoré so sebou prináša tantrická masáž

Pod pojmom masáže si nemusíme predstaviť len staré známe a čoraz menej atraktívne postupy, dokonca ani jeden a ten istý vplyv na naše telo. Pokiaľ si vyberiete originálnejší štýl masáže, ten vás dokáže zregenerovať nielen fyzicky, ale aj duševne a otvorí vám nové poznania z hľadiska naplnenej túžby, zmyselnosti či dokonca lepšieho pochopenia svojej sexuality. Budete cítiť ako vo vás prúdi doslova obnovená a bohatšia dávka životnej energie, pričom tieto originálne pôžitky vo vás dokáže prebudiť kvalitne prevedená tantrická masáž.

Osoba leží v posteli, nohy.jpg

Tá so sebou prináša skutočne originálne a nezabudnuteľné postupy, ktoré však majú takisto veľmi pozitívny vplyv na vaše telo, myseľ, ale tiež sexualitu, ktorá je podľa učenia tantry základným zdrojom životnej energie každého človeka bez rozdielu, či ide o muža alebo ženu. Pre tento druh masáží je preto takisto typická nahota, masáž pohlavných orgánov a ich centier či masáže telo na telo. Výsledkom musí byť dokonalé uvoľnenie vrátane toho sexuálneho a odbúranie napätia. Finálnym efektom musí byť dokonalá regenerácia tela i mysle a načerpanie čerstvej životnej energie.

Masérska izba, čierna masážna posteľ, čierna stolička.jpg

Pozitívne účinky
Kvalitne a odborne vykonané kroky tejto masáže so sebou prinášajú priaznivé účinky takisto z pohľadu psychických, zdravotných a intímnych problémov. Veľmi pozitívny vplyv je viditeľný najmä v odbúraní dlhodobých stresových stavov, pocitov menejcennosti, úzkosti, strachu z vyhorenia či v období samoty.
Bezchybne vykonané tantrické masáže takisto dokážu obnoviť sexuálnu energiu a vyriešiť možné otázky týkajúce sa problémov v intímnom živote. Tantra vyhádza z poznania, že životná energia úzko súvisí, vlastne vychádza z ľudskej sexuality a jej cieľom je túto energiu obnoviť. Prinesie vám tak nové poznanie aj v tomto smere a odbúra dočasné bloky, čím dodá vašej predstavivosti ale aj schopnostiam nové či doteraz zadržiavané rozmery.