Prenájom virtuálneho sídla za nízke ceny

Ako súčasť podnikania, resp. súčasť firmy si predstavíme aj to, že každá z nich má nejaké svoje vlastné alebo prenajaté kancelárske priestory. Nie je to však pravda a nie je to pravidlo, najmä pri dnešných vysokých cenách prenájmov. Ďalším dôvodom je fakt, že dnes je aj v podnikaní v móde flexibilita a nie viazanie sa na jeden priestor. Na všetky tieto potreby vám však v súčasnosti odpovie virtualne sidlo 41business.com.

Je to vhodné riešenie pre mnohých podnikateľov, ktorí napríklad začínajú svoj biznis a chcú ušetriť náklady alebo pre tých, ktorých činnosť nevyžaduje mať vlastné kancelárske priestory.

Domáca kancelária

Toto je časť zo skupiny potenciálnych záujemcov, ktorým by stačila táto virtuálna kancelária, resp. sekretariát na skutočnej (a väčšinou lukratívnej) adrese a túto lukratívnu adresu by následne mohli zaevidovať do Obchodného registra SR ako sídlo svojej firmy. Sekretariát na tejto adrese bude prijímať vašu firemnú poštu a túto vám následne preskenovanú pošle na váš email. A sprostredkovatelia virtuálneho sídlo vám dokážu v prípade potreby zaobstarať tiež konferenčnú miestnosť s vybavením.

Táto lukratívna adresa zapísaná v OR SR posilní váš podnikateľský brand a ide o legálny postup, nakoľko pod firemných sídlom sa nemusí zaevidovať výhradne adresa priestorov, v ktorých sa podnikateľská činnosť vykonáva.

  • Môže tu ísť o uvedenie kontaktnej, resp. registračnej adresy bytu/domu či dokonca nebytových priestorov.

Notebook, stôl

S prenájom virtuálneho sídla tak za nízky mesačný poplatok získate lukratívnu adresu napríklad priestorov v centre Bratislavy, Žiliny, Košíc, apod., ktorá bude pôsobiť atraktívne na obchodných partnerov a naopak vám zachová anonymitu v prípade kontroly štátnych orgánov.

S virtuálnym sídlom tiež s prehľadom oddelíte obchodné záležitosti a firemnú poštu od vášho súkromného života.