Urobte niečo pre seba

Ak máte veľa povinností a zabúdate na seba mali by ste spozornieť. Takýmto tempom sa z vás stane stará zatrpknutá pani, ktorá určite nevyzerá dobre. Ak si myslíte, že keď máte deti, je sebecké robiť niečo pre seba, tak sa mýlite. Každý deň si musíte nájsť chvíľku len pre seba, aspoň jednu hodinu denne, či už na cvičenie alebo nejaké skrášľujúce kúry.

svoboda

Ak ste dlho zanedbávaná, doprajte si návštevu v skrášľovacom salóne. Tam sa o vás postarajú a vyjdete odtiaľ ako znovuzrodená. Nový účes či vyčistená pleť vám dodá potrebné sebavedomie, ktoré potrebuje každá žena aby sa cítila dobre vo svojom tele.

Myslíte na seba aj v iných veciach, ak máte pocit, že máte škaredé nechty či primalé oči s krátkymi mihalnicami, doprajte si nápravu. Aj keď to stojí nejaké peniaze, oplatí sa investovať do umelých nechtov, či mihalníc. Takto upravené ruky, či oči vám vydržia niekoľko týždňov a každé ďalšie dorobenie stojí menej peňazí ako prvá aplikácia. Za ten pocit ženskosti, to určite stojí.

Ak ste sa našli v spomínaných krátkych mihalniciach a malých očiach, a už roky túžite po krajšom zvodnejšom pohľade, neváhajte a urobte pre seba niečo.
Doprajte si masáž aspoň raz mesačne, uvidíte ako vám to pomôže a tohto zvyku sa nebudete chcieť zbaviť. Masáž raz do mesiaca vás nabije potrebnou energiou, ktorú vysávajú všetky povinnosti, ktoré nosíte na svojich pleciach.
Ak však nemáte peniaze nazvyš, no máte dosť zanedbávania sa, máme pár rád ako spraviť niečo dobré pre seba a pri tom skoro zadarmo.

modelka

Doprajte sihorúcu vaňu plnú peny a oddajte sa tomu pôžitku spolu s knihou či pohárom vína. Horúci kúpeľ z vás vyplaví zbytočné napätie a stres, ktoré v sebe máte.

Cvičenie robí divy.Ak nemáte peniaze na telocvičňu, cvičte v pohodlí domova. Po každom odcvičenom tréningu sa dostaví pocit šťastia, pretože pri cvičení sa uvoľňujú endorfíny, ktoré každá z nás potrebuje a zaslúži si ich.