Auto parfum: výber toho najlepšieho pre vozidlo


Vôňa vanilkysa odporúča autám dievčat, ktoré prispôsobujú vôňu pohodliu domova. Zvyčajne sú ich autá malé, ale vždy útulné. Veľkosť nepresahuje priemerný sedan alebo hatchback.
Lemon vôňa, rovnako ako všetky kyslé tóny rozlišujú automobily motoristov, pre ktorých pojem „tonus“ je analogický s významom života. Môžu to byť horliví priaznivci zdravého životného štýlu, aktívni návštevníci fitnescentra, ktorí majú záujem o horolezectvo a iné športy. Poznámka: citrónová vôňa zlepšuje reakciu vodiča.

bylinky

Všetkým fanúšikom aktívneho životného štýlu sa odporúčajú a vôňa mora . Typ auta, samozrejme – športový.
Ak vaše auto najčastejšie vonia ako kvety , ste zvyknuté byť stredobodom pozornosti mužov. A aj keď to urobíte podvedome Váš spolucestujúci, muž, okamžite prijme „bojový postoj“: je pripravený na komplimenty. Kvetinová vôňa je vhodná pre všetky typy automobilov.

oleje

Rýchlosť nosí vôňu jazmínu . Je charakterizovaná vedľajšími účinkami ako: podráždenosť, bolesť hlavy, znížená reakcia. Odporúčame vám, aby ste počas pohybu neriskovali a vyberali menej náhodne aromatické vône.
Vône lesasú veľmi povzbudzujúce – borovica a smrek. Sú vhodné pre začiatočníkov. rovnako. Ak si zvolíte vôňu lesov, vytvoríte v aute príjemnú atmosféru. Vaši cestujúci si budú nevedomky chcieť čo najdlhšie užívať pocit sviežosti. Vôňa lesa je rovnako dobrá ako pre malé autá tak aj pre výkonné SUV.
Vôňa mätyje vhodná pre športové modely a pre všetky elegantné autá. Avšak prebytok príchuti mäty môže spôsobiť podráždenie.

parfémy

Ako môžete vidieť, výber automobilového parfumu je teraz obrovský. Výsledkom je, že vôňa vášho auta bude dôstojným doplnkom, ktorý zdôrazňuje individualitu auta a charakter jeho majiteľa. A ak máte to šťastie, aby ste priniesli pekného kolegu ako cestujúceho, uistite sa, že si na túto cestu bude ešte dlho pamätať – aj vďaka vôni.