Keď sa rada venujete manikúre

Novodobý trend krásnych nechtov sa dostáva čoraz viac do popredia, nejedna žena siaha po pekných gélových nechtoch. Veľa žien chce ušetriť a vedia si gélové nechty spraviť sami doma. Doma urobené nechty ale tiež potrebujú počiatočnú investíciu. ÚV lampa je ako prvá nevyhnutn pomôcka k uprave gélovych nechtov. Tiež to chce istú dávku zručnosti a praxe. Takže z toho dôvodu veľa žien zavíta radšej do kozmetického salónu kde jej nechty urobí skúsená manikérka
.barevné nehty

Dnes existuje veľké množstvo druhov gélových nechtov. Dajú sa ozdobit rôznymi trblietkami alebo nálepkami. Taktiež tie šikovnejšie si vedia namalovať lakom na nechty rôzne vzory a obrázky.

Ďalšou možnosťou sú rôžne farebné kamienky guľôčky nalepené nanechtoch. A najnovšou novinkou po ktorej siaha čoraz viac žien sú 3D bublinkové nechty.
malování nehtů

Veľa žien ale volí prerodzenosť ale za to krásu a eleganciu takže svoje prírodné nechty nalakujú lakom. Existuje aj gélový lak ku ktorému nám netreba ÚV lampu a tak si môžme sami v pohodlí domova spraviť svoje prírodné nechty, ktoré budú pôsobť dojmom gélovych. Je to vlastne gélový lak ktorý uschne tak ako obyčjný už v pribehu malej chvíle.

Taktiež v dnešnej modernej dobe existuje množstvo lakov aj neškodlivých a netoxických. Takýto prírodný lak na nechty by nemal obsahovať DBP ( tzv. rozpúšťadlo, hormonálny disppruptor), toulén, formaldehid (karcinogénne tužidlo). Nie veľmi prírodné laky mávajú skôr neónové a silno žiarivé farby.
manikurní potřeby

Samozrejme základným pravidlom pre krásne nechty je dôkladná a nezanedbaná manikúra. Nechty treba pravideľne čistiť od nečistôt, upravovať ich dížku pilníkom vždy rovnakým smerom. Dôležté je starať sa aj o nechtovú košťičku. Keď sa spraví záder nechet je náchylný na infekciu, vtedy treba nechet vydezinfikovať a natrieť ošetrujúcim krémom.