Už roky sme veľmi dobre oboznámení so službou, ktorá sa týka výroby pizze, ale takisto jej donáškou na ľubovoľné miesto, ktoré si pri objednaní určíme.
Ak príde na Vás hlad a nemáte náladu piecť, variť, či sme na nejakej oslave, donáška pizzy sa stáva obľúbenou a častou využívanou službou. A niekedy proste len z toho dôvodu, že sa jedná o pizzu a skrátka jej chuti odolá málokto.
Väčšina z Vás, ktorí teraz tento článok čítate zrejme viete, ako tieto služby prebiehajú a bolo by preto asi zbytočné, aby som to rozpisoval. Preto sa zameriam na zaujímavejšiu tému, v ktorej sa budeme venovať svetovo populárnej pizzéri Dominos a skvelej novinke, že svoje  pôsobenie našla už i na Slovensku, zatiaľ samozrejme v Bratislave. Čo sa týka Slovenska, podnik Dominos je pre nás novinkou.

pizza

To aj napriek tomu, že tento podnik má svoje pobočky už v 85 krajinách, dokopy ich je po svete 14 000. Nedávno konečne zavítal i na Slovensko a vraví sa, že prinesie i  rôzne nápadité inovácie, ktoré budú pre slovenského zákazníka prekvapením.

Aby som bol v tomto smere inovácií konkrétnejší, vraj z ich strany pôjde o záruku kvalitného servisu, teda môžeme napríklad očakávať okamžitú a praktickú donášku. To určite poteší, no zaujímavá časť eštelen prichádza. Dominos si totiž dlhšiu dobu zakladajú na takmer perfektnom servise, čo sa dnes nezaobíde bez skúmania technológií a práve spomínaná pizzéria si zakladá i na tejto podstate, sami skúšajú techniku inovať. Nevravím že dnes, ale príde ten čas, kedy nás Dominos prekvapí technologickou novinkou, kedy budeme vravieť o inteligentnom doručovaní.

zeleninová pizza

V zahraničí, už v určitých štátoch pizzu doručujú droni, v Nemecku dokonca roboti. Takéto koncepcie sa za pomoci pizzérie Dominos môžu uchytiť aj u nás. No nebolo by to skvelé?

krabice

No už aj dnes vravíme o svetovo známom podniku, ktorý je známy svojim kvalitným servisom. Už dnes máme možnosť túto novú pizzériu navštíviť. Zatiaľ však nevravíme o robotickej donáške, ale vravím zatiaľ.